Для чого була створена система ПроЗорро

З моменту створення системи ProZorro пройшло вже більше 5 років і сьогодні тут ви можете знайти самі різні напрямки по торгами. Це може бути щось саме просто по типу закупівлі канцелярії, електроніки, аксесуарів й тому подібної продукції. Також, ви можете знайти щось більш вагоме по типу транспортних засобів та житлових приміщень. Більш того, сьогодні на торгах можна знайти земельні ділянки, фабрики, комплекси й багато чого іншого.

Не дивно, що в таких торгах часто приймають участь глобальні корпорації, які зацікавлені в тому. щоб отримати певну нерухомість. Один з популярних напрямків – це реалізація майна банкрутів, що дозволяє звичайним користувачам отримати якісне й дороге майно за ціною, значно нижчою від ринкової.

Всі ці види торгів ви можете за декілька хвилин знайти на сайті tender.uub.com.ua, або ж на будь-якому іншому акредитованому майданчику. Тут вже все залежить від того, який сайт буде для вас найбільш зручним та приємним в користуванні. На даний момент, є величезна кількість ресурсів. Серед яких ви можете обрати будь-який.

Для чого ця система створювалась?!

Варто нагадати, що незалежно від обраного вами майданчика, процедура, результати й тому подібні моменти чітко контролюються системою ПроЗорро. Це досить важливий момент, який дійсно має серйозний вплив і його потрібно обов’язково враховувати.

Що стосується основних завдань створення ПроЗорро, то тут все досить просто й вже з самого початку ставились досить конкретні та зрозумілі завдання, а саме:

  • Легалізація закупівель – одним з завдань було легалізувати всі державні закупівлі;
  • Зручність – розробники робили великий акцент на тому, щоб учасникам торгів було просто користуватися всім представленим функціоналом. Більш того, було важливо, щоб всі етапи можна було проходити в онлайн-форматі;
  • Мінімізація корупційної складової – це основна мета, та як до введення цього механізму в дію корупційна складова в сфері закупівель була на дуже високому рівні;

Всього за 5 років цей механізм зміг досягти значно більших масштабів і сьогодні окрім звичайних державних закупівель там можна знайти безліч інших не менш цікавих лотів. Головне завдання кожного учасника – це уважно читати умови, які потрібно виконувати для того, щоб мати більші шанси на перемогу в боротьбі за конкретно обраний лот.