Лоти і аукціони системи Прозоро.Продажі

За пару тижнів 1 липня 2021 року здійснитися незвичайна подія, яка торкнеться багатьох земельних питань, які стосуються продажу, покупок, оренди сільськогосподарських ділянок землі. Подія ця буде носити назву «аукціон земельних ділянок сільськогосподарського призначення». У свою чергу раніше власники могли лише реалізувати свої законні активи через незаконні схеми бартеру, продажу або здати їх в оренду. Цей процес носив незаконний характер, тим самим підриваючи репутацію покупця і продавця. Саме через темні схеми Уряд України приймав велику кількість законодавчих актів, які допоможуть здійснювати вищеперелічені дії з сільськогосподарськими угіддями на законних підставах.

Електронна система Прозорро.Продажі

Таким чином в Україні вийшов законопроект № 2125, в якому чітко прописано, що всі аукціони будуть здійснюватися по так званому і популярному онлайн-режимі. Це будуть свого роду онлайн-аукціони в електронному форматі. В Україні планування, реалізацію і контроль аукціонів здійснює Кабінет Міністрів, який також займається адмініструванням всієї системи торгів.

Проста людина, яка має в своєму розпорядженні невеликий пай – ділянку землі для власної реалізації зможуть на законних підставах і законним шляхом провести продаж або здати в оренду свою земельну ділянку. Причому в якості власників також можуть бути державні підприємства, фірми, організації. Актуальним і більш затребуваним сайтом, через який здійснюються онлайн-аукціони, є Прозоро.Продажі, затребуваний серед багатьох власників.

Аукціон земельних ділянок https://sale.uub.com.ua/ru/filter/land-parcel є метод законної реалізації (продажу, здачі в оренду) сільськогосподарських ділянок землі, де будь-який бажаючий може придбати або взяти на довгий термін в оренду будь-яку земельну ділянку, назвавши велику грошову вартість. Сайт захищає продавців і покупців від незаконних методів продажу, здачі в оренду земельних ділянок, а також відсутність третіх фірм і компаній в процес покупки чи оренди землі.

Володимир Зеленський прийняв і підписав указ № 2194, в якому має місце «Децентралізація сільськогосподарських угідь» – як його називають «Земельна Конституція України».